60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.82 | 1 s1 | MANDELA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/1270/16 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -0.9 | III | LDK! | KNF | |||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.94 | 2 s3 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/4803/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +0.3 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 42.91 | 2 s1 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | Z/1401/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 43.06 | 3 s1 | GLATKI Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/2744/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 60.86 | 1 s1 | JOŃSKA Natalia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | Z/3029/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 61.73 | 2 s1 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | Z/1401/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:23.65 | 5 s3 | RAK Wiktoria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/2478/19 | U20 | OP | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.22 | 7 s2 | MANDELA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/1270/16 | U20 | OP | Chorzów (M / B) | 2024-05-18 | -0.4 | I | LDK! | KNF | |||||||||||||||
2. | 14.29 | 1 s1 | KLESZNO Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/4183/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -0.1 | I | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
3. | 15.06 | 3 s1 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/4803/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +1.5 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
4. | 15.56 | 4 s1 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/0206/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +1.5 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.69 | 2 s1 | GLATKI Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/2744/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 48.21 | 3 s1 | WOJTAS Marta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/2803/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 48.79 | 4 s1 | BĄBELEWSKA Klaudia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | Z/3028/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 65.08 | 2 s1 | GLATKI Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/2744/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 67.54 | 4 s1 | BĄBELEWSKA Klaudia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | Z/3028/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 70.05 | 6 s1 | WOJTAS Marta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/2803/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.67 | 1 | KLESZNO Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/4183/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.64 | 2 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/4803/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 1.45 | 4 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/0206/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
4. | 1.40 | 3 | PIĄTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/3000/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.27 | 3 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/4803/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -0.7 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 4.57 | 5 | MALARA Aleksandra | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | Z/5605/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.63 | 3 | MALARA Aleksandra | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | Z/5605/19 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.11 | 1 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/4803/18 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 8.07 | 3 | MANDELA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/1270/16 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44.05 | 1 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/0206/19 | U20 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | I | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 37.20 | 1 | KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2005 | Z/2637/20 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 35.26 | 5 | RARÓG Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/0851/20 | U20 | OP | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 29.12 | 3 | MANDELA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/1270/16 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
5. | 27.74 | 3 | KLESZNO Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/4183/19 | U20 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
6. | 27.56 | 3 | SMOTER Justyna | NKS Start Namysłów | 2006 | Z/8710/21 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.5959541797638 sekund |